Chcete mě odměnit za mou práci na blogu? Nezabere Vám to více než 10 vterřin vašeho času! Dejte hlas soutěžící č. 7, Afw.!
Budu Vám moc vděčná, děkuji! (klik na obrázek↓)

Nový zelený lay! A ještě něco k tomu...

17. october 2012 at 20:12 | Authorforworld
Ahoj, tak po dlouhém zápasení s PFS jsem konečně vytvořila tenhle layout, pokud se tak tomu dá říkat:). Doufám, že font, kterým je to napsáno, přečtete, poněvadž já jsem s tím měla kapku problém, ale pak jsem si zvykla. Na popisky do menu jsem se upřímně vykašlala, páč se mi je nechtělo dělat, nebavilo mě to, nešlo mi to a nelíbilo se mi to. Takhle je to hezčí.
Ale teď už k tomu dalšímu (jsem zvědavá, kolik z vás otevře celej článek)


Každý den kontroluju statistiky tohohle blogu, upřímně mě čísla docela těší, od května jsem ráda za těch necelejch 350 lidí. Jenomže to, za co nejsem ráda, jsou komentáře. Za den sem přijde v průměru pět lidí, a tu slušnost má většinou jeden až dva lidé, někdy ani ne. Jak už jsem mockrát psala, všechny komentáře čtu a většinou na ně reaguju. Na ostatních blozích se taky snažím psát, pokud mám k tématu co říct. Mimo jiné je to taky plus pro vás, protože se ráda podívám na stránku člověka, který napíše plnohodnotný komentář a ostatní jistě také.
No nic, chtěla bych poděkovat všem, kteří mi sem napsali aspoň jeden komentář a určitě nepřestávejte :)
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama